Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Kiliánek Spero Meliora

Výstavy
 
 
Zúčastnil jsem se několika výstav, zatím s výsledkem VD ...
 
Dosud jsem soutěžil:
 
Listopad 07 Mladá Boleslav, třída mladých VD2...nějakým nedopatřením nemám foto, ale tato výstava je pro mě zásadní, seznámil jsem se s Aišinkou AVE MA .
 
Červen 08 Milovice, klubová výstava, mezitřída VD3 + úspěšná bonitace...
 
Fotky zvětšíte klinkutím.
 
         
 
Září 08 Podještědská výstava Liberec, mezitřída VD2
    
 
Listopad 08 Mladá Boleslav, třída otevřená VD3
 
Zde maminka raději nefotila, jednak bylo velmi nevlídno a mně se extrémně nedařilo - skákal jsem jak kozlík a chytil paniku...
 
Červen 09 Milovice, klubová výstava
 
Konečně maminka usoudila, že klubové výstavy nejsou nic pro mne... Byl jsem tam jako návštěvník, hlavně se pozdravit se svými kamarády a fandit jim. Ale, kamáradi, nemyslete si, že jsem na výstavy zanevřel, v září mě čekají dvě, tak se těšte na novinky! Přikládám pár foteček.
Já s maminkou                           Já s maminkou 2                           Aišinka soutěží
Já s maminkou   Já s maminkou 2   Aišinka soutěží
Já ve vojenském                                   Já a kamarádi                                   Já a kamarádi 2
Já ve vojenském   Já s kamarády  Já s kamarády 2 
 
Září 09 Dog Show, Rybníky
 
V sobotu 5.9. jsem se zúčastnil krajské výstavy v Rybníkách. Počasí bylo opravdu pod psa. Za nás krysaříky jsme soutěžili pouze tři. V třídě mladých jeden pejsek a v mé třídě otevřené jsem byli dva... Přestože jsem měl velkou konkurenci, moc jsem se snažil a vybojoval jsem již svoje páté VD. Paní rozhodčí mě moc chválila a říkala, že jsem se hodně vylepšil, zde je posudek: Větší nohatý psík,správného rámce, typická samčí hlava s malinko světlejším okem, výborná kondice, pěkná srst, skus nůžkový, vpředu lehce sbíhá, potřebuje zlepšit předvedení.
...Kamarádi, já jsem totiž v kruhu kakal Ale nejdůležitější pro mě je, že jsem to nevzdal a zvesela plápolal v kruhu dál. Dostal jsem pohár-svůj první v životě! Podívejte se mnou...
    
 
TOPlist